Posao: Astrolozi sa znanjem nemačkog i/ili engleskog jezika

    broj oglasa 108610
  • posao astrolozi sa znanjem nemačkog i ili engleskog jezika besplatni mali oglasi

Dogovor

Polovno
  • Mesto: Beograd

    Opis

    Astrolozi sa znanjem nemačkog i/ili engleskog jezika.

    Opis posla:
    Potrebni astrolozi, numerolozi i tarot tumači za rad u Astro call centru na nemačkom i/ili engleskom jeziku.

    Svoje CV prijave možete poslati na email hrastro@zeit.ch.

    Potrebna znjanja i veštine:

    - odlično poznavanje nemačkog i/ili engleskog jezika, pre svega govornog na nivou C1/C2
    jer se komunikacija jedino i isključivo obavlja na nemačkom jeziku/engleskom jeziku sa
    domicilnim Nemcima (klijentima iz Nemačke, Austrije i Švajcarske) ili Britancima (Ujedinjeno Kraljevstvo),

    - znanje iz oblasti astrologije, numerologije, tarota i drugih grana ezoterije potrebno,
    - kompjuter ili lap-top, slušalice/mikrofon i stabilna internet konekcija.

    Radno iskustvo:
    Za poziciju nije obavezno prethodno radno iskustvo.

    Profil kandidata - očekujemo da ste:
    - komunikativni,
    - pedantni,
    - dobro organizovani,
    - ambiciozni i
    - posvećeni.

    Možete da radite od kuće preko kompjutera i korišćenjem naše infrastrukture.
    Potrebno je da imate stabilnu internet konekciju, kompjuter ili lap-top i slušalice-mirkofon.

    Nudimo:
    - radno vreme po dogovoru,
    - plaćanje po učinku, tj. u zasisnosti od efektivno ostvarenih radnih sati u razgovoru sa
    klijentima.

    Isplata je do svakog 10-og u mesecu za prethodni mesec

    Možeete biti sa ili bez radnog iskustva, pre početka rada obavezna provera govornog nemačkog jezika, u obzir dolaze kako kandidati iz Srbije tako i iz svih republika bivše Jugoslavije.

    Napomena:
    Molimo vas da se prijavljujete samo pod uslovom da odlično govorite i razumete nemački jezik i /ili engleski jezik.

    Email za prijavu: hrastro@zeit.ch

    Napomena: Sajt www.malioglasi.biz ni na koji način je utiče za selekciju, ni izbor kandidata, ima samo ulogu oglašavanja i odriče se svake orgovornosti.

oglasise

  • Nema,##izvolite##email:##hrastro@zeit.ch
  • [javascript protected email address]
svi oglasi prodavca